Kolik chcete půjčit?

Spotřebitelský úvěr

Ocitli jste se v nečekané situaci, kdy máte více výdajů, než příjmů a nechce se Vám utahovat opasek? V tomto případě Vám může pomoct spotřebitelský úvěr. Ten slouží zpravidla pro nepodnikatelské účely a jak název vypovídá, je určen přímo pro spotřebitele. Díky této půjčky můžete například vyřešit své měsíční náklady na bydlení, na běžné spotřební zboží a mnoho dalšího. Zkrátka na vše, kromě podnikání. 

Všechny podmínky pro získání půjčky musí být uvedeny ve smlouvě. Jedná se třeba o kontaktní údaje obou smluvních stran, výši vypůjčené částky, úrokovou sazbu a dobu splatnosti – případně četnost a výši jednotlivých splátek a další. Aby mohla osoba o spotřebitelský úvěr zažádat, musí splňovat obecné podmínky. Žadatel musí být občanem České republiky nebo mít trvalý pobyt v Čechách, musí být plnoletý, musí doložit své měsíční příjmy a výdaje a zavázat se, že vypůjčené prostředky vrátí. 

Výhody spotřebitelského úvěru

Ačkoli může být administrace poněkud složitější než v případě jiných druhů půjček, je i tato možnost vcelku rychlá. Ihned po podpisu smlouvy obdržíte částku na svůj účet a ihned můžete s penězi nakládat dle vlastního uvážení. 

Spotřebitelský úvěr je flexibilní. U bank tato výše sahá až k milionům korun, u nebankovních společností to můžou být desítky tisíc korun. Přesto pro poskytnutí půjčky nepotřebujete žádného ručitele. 

Sjednat lze půjčku samozřejmě online. Stačí odeslat vybrané společnosti potřebné dokumenty a, po posouzení úvěruschopnosti, online uzavřít smlouvu. Peníze jsou pak, během krátké chvíle, připsány na Váš účet.

Půjčku lze sjednat online z pohodlí domova. Vyhněte se sjednáváním schůzek na pobočkách a nekonečnému papírování, které tyto styky běžně doprovází.

 Jako výhodu můžeme vnímat to, že naopak úvěru, poskytnutému bankou, zde není nutno sjednávat běžný účet, nebo platit poplatky za samotné vedení spotřebitelského úvěru. 

Účty vedeme v:
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #