Kolik chcete půjčit?

Půjčka ihned na účet online

Získat dnes rychle nějakou tu korunu na přilepšenou není vůbec problém. Každá společnost má právo sama si stanovit podmínky pro udělené úvěru, ve většině případů je však třeba být občanem České republiky (nebo zde mít alespoň trvalý pobyt), dosáhnout plnoletosti, mít bankovní účet a nemít záznam v insolvenčním rejstříku. Společnost může požadovat ještě například doklad o Vašich měsíčních příjmech a výdajích, aby měla jistotu, že je žadatel schopen úvěr splatit.

Výhody a rychlé sjednání

Klíčová výhoda je hlavně ta, že dostanete peníze ihned na účetJe běžné, že po obdržení potvrzení bude částka připsána na Váš účet během 5 minut.

Co se úrokové sazby týká, některé společnosti mohou nabízet první půjčky zcela zdarma, nebo se sníženým úrokem. Zpravidla bývá ale úrok nižší než v případě půjčky v hotovosti přímo na ruku.

Jednou obrovskou výhodou je způsob sjednání. Půjčka online ihned lze sjednat prostřednictvím webových stránek společnosti, kde si jen zadáte částku, kterou si chcete vypůjčit a dobu, po kterou chcete peníze splácet. Následně pak zašlete jen dokumenty, které od Vás mohou být vyžadovány, například doklad o příjmu a za pár minut je rychlá půjčka na Vašem bankovním účtu.

Jistou výhodou je také většinová flexibilita. Ať už potřebujete jen 1 000 Kč na pokrytí nezbytných výdajů, nebo 25 000 Kč, mohou Vám být peníze poskytnuty.

Problém může nastat, pokud potřebujete větší obnos peněz, třeba v řádu sta tisíců, to totiž všechny společnosti nenabízí. Půjčka ihned na účet Vám tedy může pokrýt náklady jako jsou třeba drobné opravy spotřebičů, ale takového plnění jako třeba v případě hypotéky u ní nedosáhnete.

S penězi naložím podle svého

Online půjčka ihned na účet většinou nezahrnuje nutnost sdělení účelu, za jakým jsou peníze vypůjčeny. Ať už tedy potřebujete pokrýt náklady na provoz domácnosti, nebo třeba začínáte podnikat, můžete o úvěr zažádat. O úvěr by měly ale žádat osoby, které alespoň nějaký příjem mají. Rozhodně se nevyplatí v případě, že je osoba dlouhodobě nezaměstnaná, nebo má závazky už jinde. V druhém případě Vám společnost půjčku ani nemusí poskytnout. Rychlá půjčka ihned na účet ale může pomoci například osobám, které právě ukončily pracovní poměr a nový začnou až třeba za týden, nebo třeba matkám na mateřské dovolené.

Důvěřuj, ale prověřuj

Na našem trhu je mnoho společností, které Vám takovýto výhodný úvěr mohou poskytnout. Ne všechny však operují v souladu se zákonem. Před sjednáním půjčky si pozorně přečtěte smluvní podmínky, ve kterých musí být obsaženy všechny údaje o vypůjčené částce, době splatnosti, výši úrokové sazby, ale také informace o postupu v případě nezaplacených pohledávek, tedy výše penálů apod. Před sjednáním si také ověřte, že je nebankovní společnost vedena v registru České národní banky, která nebankovním společnostem vydává licenci pro poskytování finančních služeb klientům. Pokud Vámi vybraná firma v tomto registru není, styku s ní se raději vyhněte.

Účty vedeme v:
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #