Kolik chcete půjčit?

Půjčka na cokoliv

Každému se může stát nějaká nečekaná událost, kdy je zapotřebí mít k dispozici trochu víc peněz, než momentálně má. Pokud se právě potýkáte s nečekanou nutností opravy auta, něčeho v domácnosti, nebo si třeba chcete splnit sen a podívat se do své vysněné destinace, je více možností než si odkládat desetikoruny do prasátka. Můžete si sjednat rychlou půjčku na cokoliv.

Půjčka na cokoliv ihned je služba, kterou Vám může nabídnout i nebankovní společnost. U nebankovní instituce však většinou nemusíte čekat na vyplacení částky dlouho, vše lze sjednat online a jako lusknutím prstu budete mít částku na účtu.

Sjednání je opravdu snadné

Abyste získali úvěr, je třeba zadat měsíční příjem a výdaje a číslo bankovního účtu, na který Vám bude částka připsána. Ke všemu Vám stačí pouze smartphone nebo počítač a připojení na internet. Následně zadáte částku, kterou si přejete vypůjčit a dobu, za kterou jste schopni peníze s úrokem vrátit. Zadáte měsíční příjem a výdaje, případně jich přesný odhad a za 20 minut již můžete kupovat letenku třeba na Filipíny. Půjčka na cokoliv je totiž kouzelná v tom, že nikde nemusíte zadávat účel tohoto úvěru.

Samotné splácení je pak individuální. Odvíjí se od toho, jak je poskytnutá částka vysoká, ale také na tom, jako dlouho ji chcete splácet. Na tomto faktoru závisí mimo jiné i výše úroku. Zpravidla platí, že čím déle se půjčka splácí, tím je úrok vyšší, což je pochopitelné a je to stejné jak u bankovních, tak nebankovních společností, v případě, tohoto druhu úvěru.

Velice oblíbené jsou v tomto směru takzvané mikro půjčky. Jedná se o krátkodobé úvěry, například ve výši 5 000 Kč. Mikro půjčka Vám pomůže vypořádat se se současnou nepříznivou finanční situací, například jde-li o nákup základních potřeb v případě krátkodobého výpadku příjmu.

Kromě zadání příjmů je pak nutné být občanem České republiky nebo mít trvalý pobyt v Čechách a žadatel musí být plnoletý a úvěruschopný.

Výhody neúčelového úvěru

Největší výhodou malé půjčky na cokoliv je tedy bezesporu rychlost. Během několika minut od obdržení potvrzení o poskytnutí úvěru máte peníze na účtu. Před sjednáním úvěru si můžete pozorně přečíst smluvní podmínky a nemusíte se tak obávat žádných rizik, přesně víte, do čeho jdete. Velikou výhodou online sjednání půjčky je pak to, že se vyhněte nekonečným frontám u přepážek bank a přehnanému papírování, kde podepisujete jeden list za druhým.

Účty vedeme v:
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #