Proč potřebujte mé osobní údaje?

  • Pro plnění Vaší smlouvy o úvěr, musíte poskytnout osobní údaje, které požaduje Poskytovatel a které jsou nutné pro posouzení platební schopnosti, pro správu dluhu a pro zjištění totožnosti. V případě neposkytnutí osobních údajů odmítne poskytovatel uzavřít smlouvu o půjčku, protože nebude mít možnost posouzení Vaší platební schopnosti.

Jak jsou chráněny mé osobní údaje?

  • Poskytovatel ujišťuje, že Vaše osobní údaje budou bezpečně chráněny v souladu se zákonem České republiky(zák.č.101/2000sb) o právní ochraně osobních údajů a s požadavky dalších právních předpisů. Společnost GO Invex Finance s.r.o. je registrována u Státního úřadu pro ochranu dat, registraci provedl správce dat, jehož registrační kód je 00067420
  • Všichni pracovníci a zástupci společnosti GO Invex Finance s.r.o. se zavazují a jsou povinní chránit veškeré Vaše osobní údaje. Poskytovatel disponuje odpovídajícími organizačními a technickými prostředky ochrany dat před náhodným, neoprávněným jejich zničením, odhalením, pozměněním a před jakýmkoli jiným zneužitím.

Kolik chcete půjčit?

 

Jak dlouho?

 

Do

1000 Kč

Půjčka:1000 Kč
Počet dní:1100
Celkové navýšení:100 Kč
Celkem vrátit:1100 Kč
ZÚS:365.00 % p.a.
RPSN:3142.15 %
Kontaktujte nás:
+420 739 857 131
credit123.cz

Po-Pá: 9:00 - 17:00
So-Ne: Zavřeno

Pokud máte problém se splacením půjčky, můžete také využít Prodloužení splatnosti Vaší půjčky o 10, 20 nebo 30 dní a to i opakovaně. V tomto případě získáte více času k uhrazení celé částky. Výši poplatků za prodloužení naleznete v sekci Ceny služeb.
V případě, že nedodržíte termín splatnosti půjčky, nepožádáte o její prodloužení budeme nuceni přistoupit k procesu uplatnění svých nároků v souladu s podmínkami stanovenými platnou legislativou a Smluvní dokumentací. V případě, že dlužník neplní svoje povinnosti nebo dohodnuté kroky při splácení pohledávky, jsme oprávněni předat jeho osobní údaje třetím stranám, což může mít negativní dopad na kreditní hodnocení klienta. Více se o důsledcích nesplácení dozvíte v sekci Důsledky nesplacení.


Pokud byste měli dotazy, odpovědi můžete najít v sekci Časté dotazy nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu, viz Kontakty.


Na webu uvedený termín "půjčka" odpovídá termínu "úvěr" dle zák. č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru od 1.12.2016