Prodloužení termínu splatnosti půjčky

Chápeme, že může nastat nepříznivá finanční situace, a proto můžete termín splatnosti půjčky prodloužit jednoduše a pohodlně.

  • Přihlásit se, do svého uživatelského účtu na Credit123.cz
  • V „Žádosti o prodloužení půjčky“ zvolit si počet dní prodloužení termínu půjčky, potvrdit Žádost o prodloužení půjčky se zadáním hesla, stisknout tlačítko "Prodloužit".
  • Uhradit poplatek za prodloužení půjčky na jeden z účtu Credit123.cz (úroky, poplatek za půjčku a sankční poplatky, pokud jsou vyměřené ke dni podání žádosti o prodloužení půjčky).

    Termín splatnosti půjčky se automaticky prodlouží po té, co poskytovatel zaúčtuje platbu klienta.

Bankovní účty Credit123.cz:

Vyberte účet banky, u které máte vedený svůj účet, tím urychlíte převod.
Pokud máte účet u jiné banky, proveďte platbu na náš účet u FIO banky.

Kolik chcete půjčit?

 

Jak dlouho?

 

Do

1000 Kč

Půjčka:1000 Kč
Počet dní:1100
Celkové navýšení:100 Kč
Celkem vrátit:1100 Kč
ZÚS:365.00 % p.a.
RPSN:3142.15 %
Kontaktujte nás:
+420 739 857 131
credit123.cz

Po-Pá: 9:00 - 17:00
So-Ne: Zavřeno

Pokud máte problém se splacením půjčky, můžete také využít Prodloužení splatnosti Vaší půjčky o 10, 20 nebo 30 dní a to i opakovaně. V tomto případě získáte více času k uhrazení celé částky. Výši poplatků za prodloužení naleznete v sekci Ceny služeb.
V případě, že nedodržíte termín splatnosti půjčky, nepožádáte o její prodloužení budeme nuceni přistoupit k procesu uplatnění svých nároků v souladu s podmínkami stanovenými platnou legislativou a Smluvní dokumentací. V případě, že dlužník neplní svoje povinnosti nebo dohodnuté kroky při splácení pohledávky, jsme oprávněni předat jeho osobní údaje třetím stranám, což může mít negativní dopad na kreditní hodnocení klienta. Více se o důsledcích nesplácení dozvíte v sekci Důsledky nesplacení.


Pokud byste měli dotazy, odpovědi můžete najít v sekci Časté dotazy nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu, viz Kontakty.


Na webu uvedený termín "půjčka" odpovídá termínu "úvěr" dle zák. č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru od 1.12.2016