Prodloužení termínu splatnosti půjčky

Chápeme, že může nastat nepříznivá finanční situace, a proto můžete termín splatnosti půjčky prodloužit jednoduše a pohodlně.

  • Přihlásit se, do svého uživatelského účtu na Credit123.cz
  • V „Žádosti o prodloužení půjčky“ zvolit si počet dní prodloužení termínu půjčky, potvrdit Žádost o prodloužení půjčky se zadáním hesla, stisknout tlačítko "Prodloužit".
  • Uhradit poplatek za prodloužení půjčky na jeden z účtu Credit123.cz (úroky, poplatek za půjčku a sankční poplatky, pokud jsou vyměřené ke dni podání žádosti o prodloužení půjčky).

    Termín splatnosti půjčky se automaticky prodlouží po té, co poskytovatel zaúčtuje platbu klienta.

Bankovní účty Credit123.cz:

Vyberte účet banky, u které máte vedený svůj účet, tím urychlíte převod.
Pokud máte účet u jiné banky, proveďte platbu na náš účet u FIO banky.

Kolik chcete půjčit?

 

Jak dlouho?

 

Do

1000 Kč

Půjčka:1000 Kč
Počet dní:1100
Celkové navýšení:100 Kč
Celkem vrátit:1100 Kč
ZÚS:365.00 % p.a.
RPSN:10.00 %
Kontaktujte nás:
+420 739 857 131
credit123.cz

Po-Pá: 9:00 - 17:00
So-Ne: Zavřeno

Pokud máte problém se splacením půjčky, můžete také využít Prodloužení splatnosti Vaší půjčky o 10, 20, 30 nebo 45 dní a to i opakovaně. V tomto případě získáte více času k uhrazení celé částky. Výši poplatků za prodloužení naleznete v sekci Ceny služeb.
V případě, že nedodržíte termín splatnosti půjčky, nepožádáte o její prodloužení budeme nuceni přistoupit k procesu uplatnění svých nároků v souladu s podmínkami stanovenými platnou legislativou a Smluvní dokumentací. V případě, že klient neplní svoje povinnosti nebo dohodnuté kroky při splácení pohledávky, jsme oprávněni předat jeho osobní údaje třetím stranám, což může mít negativní dopad na kreditní hodnocení klienta. Více se o důsledcích nesplácení dozvíte v sekci Důsledky nesplacení.


Pokud byste měli dotazy, odpovědi můžete najít v sekci Časté dotazy nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu, viz Kontakty.

Posytujeme radu spotřebitelům ve smyslu §85 ZSÚ

Na webu uvedený termín "půjčka" odpovídá termínu "úvěr" dle zák. č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru od 1.12.2016